Witamy na stronie Gospodarstwa Gościnnego – Rokoszówka!

Jeśli marzysz o ucieczce od zgiełku miasta i chcesz zanurzyć się w spokojnej wiejskiej atmosferze, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze gospodarstwo gościnne położone jest w malowniczej wsi Komborna, otoczonej piękną przyrodą i zapierającymi dech w piersiach widokami.

Nasza agroturystyka to idealne miejsce, aby w pełni cieszyć się urokami ekoturystyki. Możesz odpocząć na łonie natury, delektując się świeżym powietrzem i ciszą, która tutaj panuje.

W Gospodarstwie gościnnym – Rokoszówka mamy wiele do zaoferowania. Kochasz aktywny wypoczynek? Nasze okolice pełne są leśnych szlaków, które zachęcają do wędrówek pieszych. Możesz również zbierać grzyby i owoce leśne, poznając bogactwo lokalnej przyrody.

Dla miłośników malarstwa i plenerów artystycznych, nasze malownicze plenery stanowią doskonałe tło dla twórczych inspiracji.

W Gospodarstwie gościnnym – Rokoszówka w Komborni dbamy o to, aby nasi goście czuli się jak w domu. Dlatego zapewniamy również przyjazne miejsce dla psów, abyście mogli spędzić czas z całą rodziną, włącznie z czworonogami.

Dołącz do nas już dziś i odkryj magiczny świat Gospodarstwa gościnnego – Rokoszówka w Komborni!

To u nas odpoczywa święty spokój!

2 odpowiedzi na “Witamy na stronie Gospodarstwa Gościnnego – Rokoszówka!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *